Kapadokya Fotoğraf Gezisi

Kapadokya Fotoğraf Gezisi

KAPADOKYA

 

 

Bu ayın fotoğraf etkinliği için Kapadokya’ya gidiyoruz. Yüzyıl süren peri bacaları oluşumunu, doğal güzellikleri sonbahar havasında fotoğraf sanatının bakış açısıyla fotoğraflayacağız.

Gezi planı ;

27 Ekim Cuma gecesi 23:00′ da hareket

28 Ekim Cumartesi sabaha karşı Göreme balon kalkış alanında balonları peri bacaları ile fotoğraflamak, çekim bittikten sonra kahvaltı ve konaklanacak otele giriş yapılacaktır. Öğleden sonra Göreme açık hava müzesinde fotoğraf çekimi yapılarak, gün batımında kızıl vadisine doğru yola çıkılacaktır.

29 Ekim sabahı 05:00’de uyanıp balon turu için Göreme balon kalkış sahasına gidilecektir. Balon turundan sonra otelde kahvaltımızı alıp Kayseri’ye doğru yola çıkılacaktır. Yol güzergahında Sultan Sazlığı milli parkına ve çevre köylerde sazlık işçileri fotoğraflanacaktır.

16:00′ da yılkı atları çekimi için  Kayseri’nin Hürmetçi köyüne varılacaktır. Çekimden sonra eve dönüş yoluna çıkılacaktır.

 

Gezi ücreti: 375 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler ;

* Bir gece konaklama (kahvaltı dahil)

* Gaziantep-Kapadokya-Kayseri-Gaziantep ulaşımı

* Yılkı atları çekim ücreti

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler ;

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri

* 28 Ekim sabahı kahvaltısı

* Balon turu

* Öğlen ve akşam yemekleri

 

Gezi katılımı için aşağıda yer alan hesaba gezi ücretinin yatırılması ve açıklama olarak isim soyisim ve etkinlik adının yazılması gerekmektedir.

Garanti Bankası

Ahmet Burak Güralp

TR73 0006 2000 1680 0006 6483 05

db fotoğraf
kulübü

detaylı inceleyin

db fotoğraf
iletişim

detaylı inceleyin